Esu profesionalus vestuvių fotografas iš Klaipėdos. Tačiau vestuvių fotosesijų akimirkas amžinu visoje Lietuvoje ir – esant poreikiui – užsienyje. Šį darbą dirbu jau ne vienerius metus, todėl esu sukaupęs tikrai nemažai patirties.

Fotografo karjerą pradėjau amžindamas ne vien tik vestuvių, bet ir kitokias fotosesijas – asmenines, porų… Tačiau galiausiai nusprendžiau, jog mano sritis – jaunavedžių bei vestuvių fotografavimas ir iki šiol specializuojuosi būtent į šio žanro fotosesijas.

Visada stengiuosi, kad Jūsų vestuvių įsimintiniausios akimirkos būtų įamžintos kuo profesionaliau ne tik techniškai, bet ir iš kompozicinės pusės. Juk norisi, kad vestuvių nuotraukos būtų ne tik kokybiškos, bet ir unikalios, atspindinčios būtent Jūsų stilių ir atitinkančios būtent Jūsų charakterį, atmosferą.

Norite klasikinės, juodai baltos vestuvinės fotosesijos nuotraukų kolekcijos? O gal norisi arba sugalvojote patys kažką originalaus, žaismingo, neįprasto ir savo vestuvių fotosesijos nuotraukomis norite nustebinti kitus?  – Kreipkitės, ir visada padėsiu įgyvendinti Jūsų vestuvinę viziją 🙂